Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Tréningový plán Muži

Tréningový plán pre mužov - táto sekcia je určená pre mužov a nájdete tréningové plány muži, vyberte si prosím Váš cieľ a zostavte tréningový plán na mieru! Chcete tréningový plán na chudnutie alebo naopak tréning na objem? Vyberte si z ponuky profesionálny tréningový plán a cvičte efektívne.

Tréningové plány pre mužov na spaľovanie tukov sú zamerané kondičnejšie a pripravia Vás o zbytočné kilogramy. Tréning na chudnutie pánsky je tak ideálnym spôsobom, ako schudnúť a cvičiť tie cviky, ktoré pomôžu vyformovať Vaše telo. Vyberte si z ponuky tréningový plán do posilňovne pre mužov na chudnutie a začnite svoju premenu už dnes.

Tréningové plány pánske na objem sú zamerané na naberanie kvalitnej svalovej hmoty. Presný rozpis cvikov na naberanie kvalitnej svaloviny spolu s jedálničkom zaručia, že naše tréningové plány pre mužov patria k tomu najefektívnejšiemu, čo môžete v posilňovni vyskúšať!

Tréningový plán pre mužov je ideálny spôsob, ako začať s posilňovaním. Ste nováčik a chcete vedieť, ako správne cvičiť? Potom si u nás objednajte tréningový plán a dostanete presný rozpis, podľa ktorého budete s radosťou cvičiť každý tréning.

Máme aj pokročilé tréningové plány na objem či tréningy na chudnutie. V našej ponuke si vyberiete to, čo potrebujete a nezaplatíte za to stovky eur. Naopak, systém sa postará o to, aby ste mali vždy dostatok motivácie a správne nastavené váhy. Také sú naše tréningové plány pre mužov.

   Vyberte si svoj cieľ


Kategórie