Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Tréningový plán Ženy

Tréningový plán pre ženy - táto sekcia je určená pre ženy a nájdete tréningové plány pre ženy, vyberte si prosím Váš cieľ a zostavte tréningový plán pre ženy na mieru! Potrebujete tréningový plán na chudnutie alebo tréning na formovanie postavy? Vyberte si našej ponuky tréningový plán na mieru a začnite konečne využívať čas v posilňovni efektívne.

Unikátne tréningové plány pre ženy na spaľovanie tuku majú pridané extra množstvo kardio aktivity, vďaka ktorej vyformujete svoju postavu snov. U nás dostanete tréningový plán podľa Vašich váh, potrieb a k tomu jedálniček spolu s radami ohľadom stravovania. Zistite, ako schudnúť vďaka nášmu systému a doprajte si najkvalitnejší tréningový plán pre ženy.

Tréningové plány dámske so zameraním na budovanie kvalitnej postavy Vám prinesú opäť presný rozpis cvikov, ich poradie. Váhy, sledovanie pokroku či zmien v čase a fyziognómiu. Profesionálny tréningový plán Vám zostaví systém vďaka poznatku o Vašich váhach a spolu s časom ho bude upravovať pre dosiahnutie maximálneho rozvoja.

Dámsky tréning je odlišný od potrieb pánov, preto dbajte na kvalitné prevedenie cvikov a vyberte si tréningový plán na mieru. Aj v prípade, že ste začiatočníčka či pokročilejšia. Ako správne cvičiť Vám ukážu naše ukážky pri cvikoch a počty opakovaní spolu s váhami zistíte na každý tréning priamo v rozpise. Tak jednoduché. Tak efektívne.

V našej ponuke hľadajte aj pokročilejšie či špecifickejšie tréningové plány na chudnutie či sformovanie postavy. Vyberte si z nej a systém sa postará, aby ste už nikdy nestratili motiváciu či necvičili poriadne.

   Vyberte si svoj cieľ


Kategórie