Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Namotivujte sa k cvičeniu v posilňovni!

 

Možno máte mesačné členstvo (niekto dokonca ročné) vo Vašej obľúbenej posilňovni, stále vám však môže chýbať motivácia. Ako sa namotivovať tak, aby bolo cvičenie skutočne zábavou a vy ste dochádzali s cieľom odmakať si dnešný deň naplno? Užívajte si každý moment v posilňovni rovnako, ako si niekto užíva napríklad pobyt v kaviarni. Pozrite si niekoľko tipov, ako dostať svoju telesnú schránku pravidelne do posilňovne.

 

Motivácia na cvičenie MyBodyManager

Noste pekné a pohodlné oblečenie

Ak máte nadváhu, nemusíte hneď nosiť krátke šortky a vyzývavé topy. To vám však nebráni v tom obliecť sa elegantne a štýlovo. Namiesto vyťahaných teplákov a trička, ktoré Vám pláva si radšej vezmite niečo, čo sedí k Vašej postave.

Vhodná vizáž

Ak ste žena, nedávajte si rovnaké vrstvy make-up prípravkov ako vtedy, keď idete za zábavou. Myslite na to, že idete cvičiť a potiť sa. Preto žiaden rúž ani mastičky. Prirodzený výzor. To isté platí aj pre pánov. Tým však nikto nebráni holiť sa.

Cvičenie s priateľmi v posilňovni sparing partner

 

Priatelia

Sparing partner. Na túto tému by sme mohli napísať samostatný článok. Cvičenie ide lepšie vo dvojici - takmer vždy. Preto dbajte na to, aby ste po svojej ľavej či pravej ruke vždy mali motivátora a pomocníka, ktorému pre zmenu na oplátku pomôžete vy!

Rešpektujte návštevný poriadok posilňovne

Neblokujte zariadenia, pokiaľ na nich necvičíte. Ide o neúctu k tým, ktorí by na nich možno chceli cvičiť, ale kvôli vykecávaniu nemôžu. Postavte sa radšej niekde, kde neblokujete cvičenie iným. Nerobte to, čo sa Vám nepáči.

Nepredvádzajte sa

Pokora, úcta, rešpekt. Možno už máte odcvičené, nie je to však dôvod hádzať divné pohľady na nováčikov a posmešným úsmevom ich odradiť a demotivovať. Naopak, čo takto im aspoň čiastočne pomôcť alebo ich povzbudiť?

 

Hudba pri cvičení

Spravte si playlist už doma. A zapnite ho až v momente, kedy vyjdete zo šatne pripravení na cvičenie. Žiadna pomalá hudba, všetko energické pesničky. Vďaka tvoreniu playlistu sa môžete namotivovať už doma a odcvičiť tak ďalší skvelý deň.

 

Máte ešte iné tipy, ktoré Vás namotivujú na posilňovanie? Zašlite nám ich na info@mybodymanager.sk a jedného z Vás odmeníme mesačným členstvom úplne zdarma. 

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie