Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Tréningový plán na mieru pre každého!

 

Tréningový plán na mieru – výhodná investícia?

 

Tréningový plán na mieru je najlepší spôsob, ako začať s posilňovaním. Rozhodli ste sa zvýšiť starostlivosť o svoje telo? Výborne! Objednajte si jedálniček na mieru a k tomu presne zostavený tréning od profesionálneho trénera. Tréning na chudnutie? Žiaden problém. Alebo sa pýtate, ako nabrať svalovú hmotu? Tréningy máme aj pre tieto prípady. Máme všetko, čo potrebujete.

 

Tréningové plány na mieru môžu byť zradné, ak ich nepripravoval profesionál. Zverte sa do rúk práve nám a získate najkvalitnejší tréningový plán na cvičenie. Bude zohľadňovať všetky Vaše potreby a váhy. Klasický fitnes tréner Vám zašle za vysokú sumu univerzálny plán. My? Najprv si od Vás vypýtame maximálne opakovania. Na základe toho prebieha zostavenie tréningu na mieru. Unikátny tréning do posilňovne aj mimo nej len a len pre Vás.

 

A to nehovoríme o tom, koľko stojí vypracovanie tréningového plánu. Vďaka tomu, že máme mnoho zákazníkov sme si mohli dovoliť stlačiť ceny úplne dole. Najlacnejšie tréningové plány, a pritom asi najkvalitnejšie, nájdete práve u nás. Odporúčame zakúpiť najobľúbenejší balíček tréningov na 2 mesiace za fantastickú cenu 20€. Čo tým získate?

 Tréningový plán naozaj pre každého!

Čo všetko obsahuje najkvalitnejší tréningový plán pre posilňovanie a fitnes?

 

Popis cvikov v posilňovni. Ako cvičiť vo fitku totiž nemusí ovládať každý a preto sa môže hanbiť. S nami dostanete presné popisy konkrétnych cvikov! Sledovanie pokroku v cvičení je tiež veľmi motivujúci faktor. Motivácia pred cvičením je základ a vďaka MyBodyManager ju získate zakaždým. Stačí, keď sa pozriete na to, kde ste boli kedysi. Keď neviete, prečo pokračovať, spomeňte si, prečo ste začali. Fotogaléria pre fitnes nadšencov Vám ukáže, kde ste boli kedysi. Keď začnete trénovať s nami, nahrajte si fotografie v základných pózach. Tak najlepšie uvidíte rozdiel.

 

Profesionálne a účinné tréningové plány od nás môžete striedať každý mesiac. Ako často sa odporúča striedať tréningový plán? Približne každé tri mesiace. Preto bude najlepšie, ak si zakúpite rovno 3 mesačný balíček. V tejto verzii ich môžete navyše zmeniť, ak by Vám niečo nesedelo. Najúčinnejší tréningový plán na chudnutie alebo priberanie Vám totiž pokojne v tejto verzii zostavíme nanovo!

 

Neváhajte a prejdite na registráciu http://www.mybodymanager.sk/registrácia

 

  

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie