Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Tréningový plán – návod na zostavenie vlastného...

 

Už ste rozmýšľali nad tým, ako si zostaviť vlastný tréningový plán na mieru presne Vašim potrebám? Skúsili ste už všetko, ale neviete si rady s tým, ako si zostaviť svoj vlastný tréningový plán? Nevadí, je tu MyBodyManager! Už budete vedieť, ako na dobrý a kvalitný tréningový plán!

Pozrite si niekoľko tipov, podľa ktorých si svoj plán jednoducho zostavíte podľa vašich potrieb. Tréningový plán musí obsahovať dostatočný počet cvikov na všetky partie Vášho tela. Ak patríte k začiatočníkom v posilňovaní a navštevujete posilňovňu len pár krát do týždňa, určite dajte prednosť tzv. full body tréning –u.

Split tréningový systém je určený pre zabehnutejších cvičencov, čiže v tréningu zaradíte vždy jednu veľkú svalovú skupinu a jednu malú. Aké sú veľké svalové skupiny a aké malé svalové skupiny? Tréningový plán si zostavte vždy kombináciou týchto dvoch.

Veľká svalová skupina obsahuje: prsia, chrbát a stehná

Malá svalová skupina obsahuje:  biceps, triceps, ramená, lýtka

 

Antagonistický tréning je niečo, o čom si napíšeme inokedy. Je určený pre TOP pokročilých cvičencov a tak si ho spomínať nebudeme. Nájdete ho však u nás v trenažéri už čoskoro! Tréningový plán je dôležitejší, ako si myslíte, preto voľte ten svoj premyslene. Všetky vyššie popísané zásady sme zohľadnili a ponúkame tréningový plán na mieru pre každého.

Chcete si zostaviť tréningový plán na chudnutie s ohľadom na kardio aktivity a spaľovanie tukov?  My máme pre Vás hneď niekoľko variantov. Tréningový plán na mieru má množstvo výhod, napríklad individualita a lepšie svalové prírastky.

 

Prejdite na hlavnú stránku a registráciu 

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie