Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

5 vecí ktore nerob keď chceš zbaliť babu v posilke

 

5 rad ako zbalit zensku vo fitkuRada občas behnem do posilky.
Nemôžem si ale nevšimnúť chyby, ktorých sa chlapi dopúšťajú, keď tu chcú zbaliť nejakú babu. Často som tak blízko pri tom.
Nemôžem si pomôcť, ale všimla som si niekoľko vecí, ktoré ženy odpudzujú.
Pokiaľ je posilňovňa prirodzeným miestom, kde stretávať ženy, prinášam ti zopár priateľských rád, keď sa budeš chcieť zbaliť nejakú babu v posilke.
S trochou šťastia si dohodneš rande.
 
1. Nikdy neprerušuj ženu počas jej cvičeniaMal by si si uvedomiť, že väčšina dievčat berie posilňovanie rovnako vážne ako ty.


Navyše, dievčatá sú často nesmelé ohľadom toho, ako vyzerajú počas ich cvičenia.
Nechceme byť rušené v polovici cvičenia a zaskočené. Výdatne sa potíme, hlboko dýchame, častokrát sme aj v divnej polohe alebo máme vážny výraz v tvári, keď zdvíhame váhy. Nemáme čas na to, aby sme ti vôbec odpovedali.
Ako to napraviť?: Počkaj, pokým ukončí cvičenie a až potom sprav svoj krok. Najlepšie bude, ak jej povieš, že si si všimol ako pôsobivo beží, dýcha alebo zdvíha váhy. Určite získaš nejaké body k dobru.
 
2. Nenos obtiahnuté gate! Myslíš si, aký si skvelý, keď si dáš na seba cyklistické šortky a neprinesieš si bicykel? Porozmýšľaj znovu!


Ženy nemajú rady, keď vidia tvoje náradie ešte predtým, ako ťa spoznajú. 
To isté platí pre šortky a kraťasy, ako keby si sa chystal na Mr. Olympia. Pri nich je šanca, že sa nám naskytne nepekný pohľad na teba, keď sedíš a cvičíš bicepsové zdvihy. Nie je to žiaden pekný pohľad, to mi ver.
Ako to napraviť?: Cvič zásadne vo voľných trenírkach alebo v teplákoch a tričku či mikine. Ak si odhalený len na tých správnych miestach, vždy je to dobré.


3. Nekrič na celú posilňovňuSi jedným z tých typov, ktorí si radi pri posilňovaní zakričia? Vzdycháš a funíš pri každých priložených 5 kilogramoch?


Trochu sa prosím ťa utíš. Nie len že je tento typ správania nepotrebný a neatraktívny, je to aj otravné pre ľudí, ktorí okolo teba cvičia.
Okrem toho, ženy sa ľahko vystrašia a nepotrebujú počuť ukážku toho, čo ich čaká v spálni. Predovšetkým, ak je to príliš hlučné.
Ako to napraviť?: Je to jednoduché, nekrič. Keď si nemôžeš pomôcť a potrebuješ vydávať zvuk počas svojho cvičenia, zavri si ústa a prehltni ten zvuk a napriek všetkému, nepreháňaj to.
 
4. Nezúčastňuj sa Zumby


Videl si tú najkrajšiu z najkrajších 6 týždňov po sebe. Chodí na Zumbu vždy o 7 večer na to isté miesto.
Myslíš si, že získaš si jej pozornosť tým, že sa zapíšeš na ňu tiež. STOJ! Zastav sa a zadrž.
Nezáleží na tom, že máš pocit, že si v kondícii. Vyber si niečo, ako to povedať… menej ženské.
Nie je žiaden dôvod na to, aby si vrtel zadkom na podmaz Beyonce v utorok večer obklopený tancujúcimi kočkami.
Ako to napraviť?:  Zastav ju keď ešte len pôjde na Zumbu alebo z nej bude odchádzať, nie počas nej. Ak sa chceš niečoho zúčastňovať, vyber si kick box alebo zápasenie. Zisti si, či je jedna z týchto hodín pred Zumbou alebo po nej. Potom prídi k nej počas toho, ako sa budete meniť.
Nezabúdaj, toto je len videoklip 

 
5. Nenos parfém s vôňou pižma

Myslíš si, že je dôležité dať si parfém predtým, ako ideš na tréning? Alebo preferuješ ísť “na prírodno”, keď cvičíš a páči sa ti páchnuť svojou vlastnou arómou?
Vyhni sa obom situáciám. Ženy majú rady chlapov, ktorí dobre voňajú, ale nevyzerajú ako navoňané primadony umyté muškátovým šampónom alebo sa neumyjú vôbec.
Menej je niekdy viac, ale neradi by ste boli stredobodom pozornosti hlavne v zatesnenej telocvični bez vetrania.
Ako to napraviť?: Tak ako v bežnom živote tak aj vo fitku – príjemne voňaj. Nevyšpliechaj na seba celú otcovu kolínsku, ale uisti sa, že sa nastriekaš aspoň jemným deodorantom.

Ako je to s tebou? Podarilo sa ti už zbaliť babu vo fitku aj napriek nejakej z týchto chýb?

 Chceš získať tréningový plán a vzorový jedalnicek? Stačí kliknúť sem.

 

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie