Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Chudnutie po Vianociach

 

Chudnutie po vianociachChudnutie po Vianociach? S nami žiaden problém!

Ako schudnúť tuk po vianočných sviatkoch, to trápi každého z nás. Ale verte, že tak ako sa tuk dá pribrať, tak sa dajú kilogramy zhodiť. A to veľmi efektívne. To, čo potrebujete je dobrý jedálniček a kvalitný pohybový program. Poďme sa pozrieť na to, ako sa dá vyťažiť z obdobia po sviatkoch čo najviac!

Určite máte aj vy nespočetne veľa kamarátov, ktorí vyzerajú po Vianociach fantasticky a niekedy ešte lepšie ako pred nimi. Buď majú dobrú genetiku (pomerne vzácne), alebo spadajú tam, kde väčšina z nás. Do kategórie tých, ktorí priberajú na Vianoce. Je to úplne normálne, ba dokonca v niečom lepšie. Ak priberáte, vidíte, že niečo nie je úplne v poriadku, v našom prípade strava. Alebo by ste sa chceli prejedať a byť stále chudý? V tom prípade by ste ani nepomysleli napríklad na cukrovku či iné ochorenia, no štíhlym ľudom hrozí takisto. Zaoberajme sa radšej tým, čo sa dá spraviť pre Vaše telo po Vianociach.

Základom je strava!

Tisíckrát omieľané pravidlo je po Vianociach ešte pravdivejšie. Máte dobre nabehnuté, síce ste pribrali, ale za to ste poriadne rozožratý! A to sa dá využiť. Ak telu useknete príjem nezdravého a nahradíte len kvalitnou stravou, pôjdete v prvých dňoch rapídne dole. Potom už budú musieť prísť na rad diéty, no dovtedy máte ideálne podmienky na zhadzovanie vianočných kilogramov.

Máme zostavený profesionálny jedálniček, vďaka ktorému spálite tuky tak rýchlo, ako sa len dá. Neverte pilulkám, práškom ani náplastiam, jediný, kto vie zmeniť vaše telo ste Vy a len VY! Preto investujte radšej do kvalitnej stravy, tréningu a výsledky budú dlhodobé. A tento recept je asi jediný, ktorý funguje. Takže po tom, čo ste vyskúšali všetko možné je čas makať!

Žiadne pilulky za 100 €, ale náš tréningový program podľa vášho výberu za 10€ mesačne je to, čo vám vráti mladosť v podobe zhodených kilogramov! Nebuďte tučko, chce to len drinu. A vedomosti, tie Vám dáme spolu s tréningom. Tak čo, koľko ste už minuli na chudnutie? Ďalších 30 € za tréningové plány si ani nevšimnete. Alebo áno, všimnete, pretože to bude naposledy, tento spôsob ako jediný funguje!

 

Už žiadne pochybnosti, žiadne zhadzovanie! Len poctivý tréning s MyBodyManager.sk a vytrvalosť. Dokázali to stovky pred Vami, dokážete to aj VY! Skratka neexistuje, len drina. Na jej konci je však trvalý efekt. My budeme radi stáť pri Vás a motivovať Vás vo vašich výsledkoch!

 

 

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie