Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Ako prekonať lenivosť a ísť do posilňovne?

 

Práve problém, ako prekonať lenivosť a dostať svoje telo po náročnom dni do fitnes centra poznajú asi všetci cvičiaci na svete. Niekedy nás nie je potrebné motivovať, často však sami nevieme, ako prekonať lenivosť v posilňovaní. A nielen tam! Prečo je to tak, že sa nám nechce ísť, a to aj napriek tomu, že posilňovanie máme radi a je to naša záľuba?

Nájdite si parťáka!

Osvedčená klasika - nájdite si sparinga, ktorý Vás dotiahne do posilňovne aj vtedy, keď už nebudete môcť. Čo je lepšie, ako prekonať lenivosť po kamarátovom telefonáte, obliecť sa a ísť cvičiť? Pocity po cvičení Vám väčšinou napovedia, že to stálo za to!

Cieľ? Splniť!

Ak neviete, prečo pokračovať, spomeňte si na to, prečo ste začali. Dajte si konkrétny cieľ. A ten musíte pred sebou neustále vidieť. To je najlepší spôsob, ako prekonať lenivosť a ísť cvičiť. Dávajte si konkrétny cieľ, žiadne abstraktné typu „schudnúť do leta“. Presné čísla Vás namotivujú lepšie ako predstavivosť.

Motivačné videá

Áno. Motivačné videá do posilňovne Vás perfektne namotivujú. Tvrdá, energická hudba spolu so zostrihmi cvikov kulturistov. To platí pre pánov. A dámy? Môžete si prezrieť napríklad tréningy svetových fitnesiek, tiež ich je na internete mnoho.  

Časovanie doplnkov výživy

Poslednou radou je niečo, čo mierne súvisí s disciplínou. Ak ste si zakúpili doplnky výživy, určite nechcete, aby peniaze vyšli nazmar. Dvojnásobne to platí o tých, ktoré majú rôzne fázy, ako napríklad keratín. Ak si dáte dávku, bola by škoda nezavítať do posilňovne a nechať ju vyprchať z tela bez účinku. Je to strelené, ale takéto vydieranie samého seba naozaj funguje. Obdobne to platí aj o strave.

 

Registruj sa na MyBodyManager 

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie