Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Prečo mať svoj tréningový dennik?

 

 Treningovy plan

Veľa ľudí si nevedie pravidelný tréningový denník. Len preto, že sa im nechce zapisovať všetky opakovania, váhy, cviky. Stále nosiť so sebou zošit/papier? Áno. Nie je to strata času a my vám to dokážeme. Tento prístup dokáže priniesť mnohé výhody a výrazne zvýši efektivitu celého tréningu.

 

Bez tréningového denníku

 

Ak nemáte tréningový denník, pravdepodobne si ani nepamätáte, čo ste presne cvičili. Ani s akou váhou. Nedokážete si odkontrolovať pokrok. O koľko máte zvýšiť váhu? Viete len približne. Neviete zhodnotiť maximá. Nemáte ani cieľ – kam sa chcete dostať. Cvičíte len to, na čo máte chuť. A to je chyba. V podstate nemáte ani tréningový plán, aj keď to tak navonok môže vyzerať. Stúpate len pomaly a po čase vás stagnovanie omrzí. Potrebujete si zvoliť cestu. Tú, ktorou pôjdete a práve na to je viac ako dobré viesť si tréningový plán.

S tréningovým denníkom.

 

Vedieť svoje presné tréningové údaje už pri vstupe do fitnescentra je neskutočný benefit. Pomôže vám, ak viete v akom poradí idú cviky po sebe. To isté platí o váhach. Poznať ich presné hodnoty je neoceniteľná pomoc. Vyzerá to komplikovane, ale nebolo aj cvičenie v začiatkoch komplikované? Môžete zlepšiť svoje výkony oveľa viac ako vynaložíte na vytlačenie tréningového plánu. Alebo si ho jednoducho prezriete v mobilnom telefóne. Celý tréning to výrazne zjednoduší.

 

Majte prehľadný tréningový systém.

A práve preto je tu mybodymanager.sk . Presný tréningový plán. Pre každého. Zadarmo. Nemusíte platiť drahé členstvo vo VIP kluboch kvôli tomu, aby ste vedeli, ako a čo cvičiť. Všetko si viete totiž vytlačiť alebo zobraziť priamo v mobile.

Nemusíte skladovať tréningové denníky. Všetko nájdete u nás. Každý tréning sa archivuje, takže si viete bez problémov skontrolovať váš progres. Určiť, čo na vás zaberá a čo naopak nie. Ak začnete nový tréning, inteligentný systém automatický porovná vaše maximá s históriou.

S nami na to máte!


Ak sa nezlepšuje váš výkon, vaše telo je na tom podobne. V MyBodyManager dokážete veľmi rýchlo sledovať svoje zmeny. Vidíte, či váhy stúpajú. Či ste dnes odbehli o pár minút viac. S nami máte všetko pohromade. Rýchlo. Prehľadne. Viete, kam smeruje váš tréning. Vyberte si ho z katalógu ponúkaných. Alebo si ho vytvorte sami. Keď sa pozriete na svoj doterajší prehľad, prebudí vo vás neskutočnú chuť. Chuť pokračovať. Motiváciu. Nie je nič lepšie, ako ísť do fitnescentra a vedieť, že dnes na to mám. Dnes to dám. Je to v pláne a JA to dokážem. Neváhajte ani sekundu a skúste to s nami.

 

Chceš získať tréningový plán a vzorový jedalnicek? Stačí kliknúť sem.

 

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie