Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Ako vyzerať skvelo na kúpalisku?

 

Leto sa nezadržateľne blíži a čas kúpalisiek a pláží s ním. Formu sme ladili v zime, niektorí viac, iní menej. Ako teraz čo najlepšie prezentovať odmakané hodiny v posilňovni a nechať svoju pokožku vyniknúť? Budeme sa snažiť neskĺznuť do bulvárneho písania, ale pri tomto type rád sa to niekedy jednoducho nedá. Preto ak máte aj iné tipy, pošlite nám ich na info@mybodymanager.sk - radi odmeníme.

 

 

Kúpalisko? Napumpujte sa

Bude to znieť smiešne, ale prečo by ste sa pred ranným kúpaliskom nemohli trošku ponaťahovať? Pre pánov odporúčame pár základných cvikov, pre dámy kvalitný strečing. Pokožka sa mierne prekrví a ráno budete vyzerať nielen sviežejšie, ale aj atraktívnejšie. Aj kulturisti pred súťažou pumpujú ostošesť, tak prečo si neprivstať a nepripraviť telo na obdiv?

 

Farba pokožky? Dôležitá

Už ste to určite počuli - tak ako dopad svetla, aj farba pokožky hrá rolu vo zvýraznovaní svalovej hmoty. Ak patríte k belším typom pokožky, nič nie je stratené - čítajte bod č. 3. Okrem toho vieme, že dopad svetla opticky zlepšuje postavu, teda skôr zväčšuje. Ako tuky, tak pekne vyrysované svaly.

 

 

Opaľovací krém

Toto súvisí s predchádzajúcou otázkou - naše telá vyzerajú sexi, keď sú mastné a natreté. Preto opaľovací krém hrá okrem zdravotného hľadiska aj super estetickú rolu. Pre belšie typy odporúčame oleje, ktoré majú schopnosti prirodzene stmaviť pokožku.

 

Plavky

A to neplatí len pre dámy. Voľte kombinácie, v ktorých ubudnú slabiny a zvýrazníte prednosti. Pre pánov môžu poslúžiť rady vyššie, kedy svetlejšie plavky opticky stmavnia pokožku, keďže ide o kontrastné farby. Hrajte sa s kombináciami plaviek a ich strihov tak, aby ste našli to najlepšie pre Váš typ postavy. Verte, plavky dokážu spraviť naozaj veľa.

 

 

Úsmev

Posledná rada nie je vôbec zúfalé riešenie pre tých, ktorým nestačí aplikovať vyššie spomínané. Buďte sami sebou, to počúvame stále. Ale naozaj nie je nič lepšie, ako keď postavu, hoci nie je dokonalá neriešite a zameriavate sa na užívanie života. S našimi tipmi postavu trošku vylepšíte, no čo ste nestihli v zime a začiatkom leta, za pár dní nedoženiete. Preto hor sa užiť si leto - napríklad s našimi odporúčanými drinkmi na leto. 

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie