Novinky blogu

  • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
  • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
  • Začnite behať pre svoje fyzické a...  Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Fitness Centrum vs. Doma

 

Fitness vs domaAk chcete cvičiť u Vás doma, treba si zadovážiť aspoň minimálne vybavenie ako – karimatka, gumové expandery a možno pár jednoručiek. Vhodné by bolo k tomu nejaké tréningové video – dá sa objednať na internete, a ide sa na to!

 

 Vo fitness centre si medzi sebou vymieňate skúsenosti, povzbudzujeme sa a niekedy  navzájom súperíme a to nás posúva ďalej.

 Má to však jeden háčik! Položím otázku za vás. Som pevne odhodlaný a rozhodnutý zmeniť postavu  cvičením? Budem pravidelne cvičiť aspoň 3x týždenne? Koľko ma to bude baviť? Doma a sám?

 Vo fitnescentre nájdete široký výber kvalitných a bezpečných strojov, ktoré sú vhodné pre  začiatočníkov bez skúseností. Je tu samozrejme možnosť osloviť trénera, ktorí po dohode s vami  začne riešiť váš problém. Zostaví a upraví vám jedálny lístok, oboznámi Vás s technikami posilovania na  jednotlivých strojoch.

 Takže mȏj názor? Jednoznačne fitness centrum! Tu sa človek vyhecuje k výkonu a už keď má  zaplatenú pernamentku a prípadne aj trénera je prinútený prísť. Poviete si „mňa sa to netýka“, dobre!  Ale s praxe viem, že sú ľudia, ktorý vedia, že by mali začať a nikdy nezačnú.

Zdroj : http://www.profitness.sk

 

Prejdite na registráciu a vytvorenie tréningového plánu!

Kategórie