Novinky blogu

 • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
 • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
 • Začnite behať pre svoje fyzické a... Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Expendables

Expendables a Expendables 2 – Dva filmy, ktoré vyvracajú mýtus. A zároveň budujú nový. Svalnatá postava. Ak ste si mysleli, že to je len biceps, triceps a hrudník, ste na omyle. Aktuálna forma hercov typu Sylvester Stallone, Jason Statham, Liam Hemsworth, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis či Chuck Norris je vynikajúca.  Viac detailov

AddThis Social Bookmark Button

Áno, postava je skvelá. A čo ju robí tak skvelú? Masívny krk, veľké trapézy, mohutnosť .Vyžaruje z nich čistá sila a rešpekt.

Možno máte masívne ramená a impozantný hrudník, no stále si vravíte, že to nie je ono. Vyrieši to maličký prídavok tréningu trapézov do vášho programu. Masívny krk dokáže vylepšiť dojem. Silný stroj, ktorý sa nebojí tvrdo makať. Hrubá sila. My vám prinášame recept.

 Hrubá sila

Základom naberania sily sú hrubé cviky. To znamená, že ideme mŕtve ťahy. Pekne od podlahy, 75% maxima a 7x5 opakovaní. 30 sekúnd oddych medzi sériou. Veľa? Chcete predsa veľa sily! Ďalší skvelý cvik je veľká činka a krčenie ramien s ňou. Diktát je rovnaký. 75% maxima a 7x5 opakovaní. Opäť len 30 sekúnd. Ako gladiátor.

Posledným top cvikom sú príťahy. V predklone, opäť 7x5 a 75% maxima. Ako menší doplnok si doprajeme 4 série po 10 opakovaní sťahovania kladky za hlavou s 50% maxima. 

Tento prídavok aplikujeme 2x do týždňa, ideálne na konci ľahšieho tréningu. Do mesiaca zbadáte výsledky. Svalnaté plecia, mohutný krk. Výzor bojovníka. Ako to dosiahnuť je už jasné a my vám v tom pomôžeme. Vyskúšajte preto špeciálny tréning „Expendables“ s našim systémom fitnes trénera. Stačí sa registrovať a môžete začať makať na sebe.

Základom je náš tréningový program. Vopred upozorňujeme, že je nutné cvičiť správne. Technika a primerané váhy. Je viac ako želané cvičiť so sparingpartnerom.

Základom je precvičenie celého tela. Rozdelíme si ho teda na partie. 4 dni v týždni. Striedame spodnú časť celú spolu s trapézmi. Vrchná časť pripadá na druhý deň. Ďalej voľný deň. Znova sa to preopakuje, čiže 4. deň opäť spodná časť a trapézy. Piaty už zas vrch. 6. a 7. deň máte voľno.

 


*TIP
Telo ide na 110 % a potrebuje výživu. Odporúčame Vám vybrať si s veľkého množstva proteínov

A ako ďalší doplnok pre kvalitnejšiu regeneráciu all in one formulu

Ak si neviete vybrať  http://www.protein.sk/ Vám poradí presne to čo potrebujete.*


Tréningový rozpis nájdete hneď vedľa. Musíte si uvedomiť, že pri takto náročnom tréningu je dôležitá aj strava a regenerácia. Toto nie je prechádzka ružovou záhradou a tak príjem bielkovín a sacharidov na požadovanej úrovni musí byť samozrejmosťou.

Treningovy plan startAko začať? Pomôže Vám rýchly sprievodca.

  Postradatelny

  Pre absolvovanie tréningu a využitie všetkých funkcií portálu mybodymanager.sk je potrebná registrácia a prihlásenie.
 • 1. deň
  Cvičenie
  Drep s činkou
  Výpady s činkou
  Výpony v stoji
  Skracovačky
  Mrtvy ťah s natiahnutými nohami
  Zdvíhanie ramien s veľkou činkou
  Príťahy k brade
 • 2. deň
  Cvičenie
  Benchpres na rovnej lavici
  Rozpažovanie na rovnej lavici
  Bicepsový zdvih s činkou
  Kladivové zdvihy
  Francúzsky tlak v sede
 • 3. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 4. deň
  Cvičenie
  Mrtvy ťah s natiahnutými nohami
  Príťahy k brade
  Výpony v stoji
  Zdvíhanie ramien s veľkou činkou
  Drep s činkou
  Skracovačky
 • 5. deň
  Cvičenie
  Skracovačky
  Biceps s jednoručkami v sede
  Francúzsky tlak v ľahu
  Kladivové zdvihy
  Benchpres na rovnej lavici
 • 6. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 7. deň
  Cvičenie
  Voľný deň

Kategórie