Novinky blogu

 • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
 • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
 • Začnite behať pre svoje fyzické a... Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Jednoduchý tréning na doma

Jednoduchý tréning na doma pre ženy - ideálne v prípadoch, ak nemáte čas chodiť do posilňovne. Tento tréning pre domáce cvičenie pomôže každej žene zlepšiť kondíciu a mierne vylepšiť postavu. Iste, tréningový plán do posilňovne je účinnejší. Tento tréningový plán pre ženy na doma je však veľmi efektívny a má desiatky spokojných zákazníčiek.
Viac detailov

AddThis Social Bookmark Button

Tréning pre ženy? Tréning na doma? Odpoveď znie - tréningový plán pre ženy!

 

Budete cvičiť 4 krát do týždňa. V každom tréningovom dni sú maximálne 3 cviky. Na tento tréningový plán nepotrebujete žiadne činky, lavičky a podobne. Stačí Vám len váha vlastného tela.


Tento tréning je úplne super pretože sa dá odcvičiť ráno ako aj poobede. Je tak jednoduchý a nenáročný a pritom efektívny že je veľmi vhodný ako mesačný cyklus pre ženy ktoré chcú naštartovať svoju premenu ale zároveň nemajú čas alebo sa chcú dostať do kondície. Veľmi dobre je to skombinovať napríklad zo začiatkom zmeny jedálnička. 

 

Veľmi jednoducho si viete regulovať záťaž. Ak napríklad zvládnete v pohode 6 klikov nie je nič jednoduchšie ako dať ruky na širšie. Pripadne ak je jednoduché urobiť 6 drepov stačí ich robiť hlbšie a nohy na širšie. Tento tréning je veľmi ľahko modulovateľný.

 

 
Zhrnutie :
 - jednoduchý tréning na doma
 - so zmenou jedálnička rýchlejšie výsledky
 - naučí základne princípy tréningu
 - precvičí cele telo 
 - cely tréning je na 30 minút 
-drepy pre ženy
 

Tréningový plán si vygenerujte automaticky kliknutím na záložku tréning v hornej časti stránky.Pre vygenerovanie musíte byt zaregistrovaný. Registrácia je zadarmo a zaberie pár sekúnd.

Treningovy plan start

 

 

 
Ako začať? Pomôže Vám rýchly sprievodca.

  Jednoduchý domáci tréning pre ženy

  Pre absolvovanie tréningu a využitie všetkých funkcií portálu mybodymanager.sk je potrebná registrácia a prihlásenie.
 • 1. deň
  Cvičenie
  Kliky
  Skracovačky
  Drep
 • 2. deň
  Cvičenie
  Bicyklovanie
  Skracovačky
 • 3. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 4. deň
  Cvičenie
  Kliky
  Skracovačky
  Drep
 • 5. deň
  Cvičenie
  Skracovačky
  Beh na bežiacom páse
  Drep
 • 6. deň
  Cvičenie
  Beh na bežiacom páse
 • 7. deň
  Cvičenie
  Voľný deň

Kategórie