Novinky blogu

 • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
 • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
 • Začnite behať pre svoje fyzické a... Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

30 minút do maxima - tréningový plán

Tréningový plán na chudnutie s klinicky presným dávkovaním cvikov a aktivity. Tvoje dni, keď si v posilňovni odpočíval viac ako makal, sú preč! Budeš spaľovať telesný tuk a tvoje svaly budú rásť tak, ako nikdy predtým. Tréning na chudnutie ťa v našom prevedení dovedie k vytúženej postave. Začni makať s nami a vygeneruj si svoj tréningový plán pre spaľovanie tukov!Viac detailov

AddThis Social Bookmark Button

Tréningový plán na chudnutie pre mužov. Tréning na chudnutie pre začiatočníkov. Toto všetko a ešte viac ti tu práve prinášame!

 

Tréningový plán na chudnutie s vysokou intenzitou je skutočný náboj v období, keď stagnujete a nedarí sa Vám chudnúť. Počas tréningu naberieme neskutočné tempo. Prišiel čas nechať vyniknúť svalstvo po ťažkej objemovke. Spaľovanie tuku aktivujeme na maximum a výsledky prídu už čoskoro. Tento tréningový plán pre chudnutie odporúčame každému, avšak majte na pamäti, že to bude náročné. Výsledok stojí za to, treba nájsť motiváciu!

Hlavná výhoda je to, že z objemového zimného tréningu prejdeme na krátky cvičebný cyklus, ktorý nanovo rozbehne svalový rozvoj. Keďže tento tréning je naročný na energiu, budeme sa snažiť dopĺňať vhodné množstvo bielkovín a proteínov. Ideálna denná dávka sa pohybuje okolo 4-5g na kilogram telesnej váhy. Pre kvalitnejšie nabudenie odporúčam pred tréningom energetický nápoj alebo kávu.

 Zloženie tréningového plánu na chudnutie s maximálnou intenzitou - 30 minút do maxima!

Trénovať budeme 4 dni. A to: pondelok, utorok, štvrtok a sobotu.

Trénovať budeme každý deň len dve partie, nakoľko cvičiť budeme s veľkou intenzitou. Na začiatok pre zahriatie precvičíme na každú partiu  jednu sériu. Potom nasledujú dve super série a spojíme dve partie do jednej supersérie. Supersériu opakujeme 3-krát a v každej sérii 10 opakovaní. Preto budeme trénovať s relatívne ľahkými váhami. Medzi supersériami odpočívame maximálne 60 sekúnd, je to veľmi dôležité pre zväčšenie intenzity. Systém tréningu je spájanie dvoch cvikov označených ako A a B. To znamená, že v tréningovom pláne spájame vždy cviky, ktoré sú označené A a B do jednej supersérie.
Výhoda takéhoto trénovania je v tom, že pri každom ďalšom cykle pridávame 5% pôvodnej váhy. Nie je tu jednoducho priestor pre stagnáciu! Na konci tréningu dokážeme maximum zlepšiť aj o 10%, čo je významné percento.

 
Regenerácia pri tréningovom pláne na chudnutie je základ. A pri tomto tréningu s vysokou intenzitou obzvlášť. Keďže meníme intenzitu zakaždým a prakticky každú svalovú partiu napumpujeme aspoň 1x týždenne, regenerácia je priam kľúčová. Spolu so stravou môžete dosiahnuť neuveriteľné výsledky!
Po objemovom tréningu je tento intenzívny trénovací proces ešte efektívnejší. Ste pripravený vyrysovať svoje telo na maximum? 30 minút do maxima šlape perfektne aj tým, ktorí len začínajú s cvičením a chcú spáliť telesný tuk. Výsledky uvidíte už za niekoľko týždňov, fantastické premeny dosiahnete v rozmedzí niekoľkých mesiacov!

Tréningový plán si vygenerujte automaticky kliknutím na záložku tréning v hornej časti stránky.Pre vygenerovanie musíte byt zaregistrovaný. Registrácia je zadarmo a zaberie pár sekúnd.

Treningovy plan start

 


Ako začať? Pomôže Vám rýchly sprievodca.

  30 minút do maxima

  Pre absolvovanie tréningu a využitie všetkých funkcií portálu mybodymanager.sk je potrebná registrácia a prihlásenie.
 • 1. deň
  Cvičenie
  Bicepsový zdvih s činkou
  Tricepsová extenzia s lanom
  Biceps s jednoručkami v sede
  Tricepsový tlak za hlavou s jednoručkou v sede
  Bicepsový zdvih na opierke
  Francúzsky tlak v ľahu
 • 2. deň
  Cvičenie
  Benchpres na rovnej lavici
  Sťahovanie kladky napnutými pažami
  Tlak na šikmej lavici hlavou hore
  Mrtvy ťah s natiahnutými nohami
  Tlak s jednoručkami hlavou dole
  Veslovanie na kladke v sede
 • 3. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 4. deň
  Cvičenie
  Drep s činkou
  Predpažovanie s jednoručnými činkami
  Výpony v stoji
  Tlaky s jednoručkami nad hlavou
  Zakopávanie v ľahu
  Upažovanie nad hlavou
 • 5. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 6. deň
  Cvičenie
  Rozpažovanie na rovnej lavici
  Bicyklovanie
  Sťahovanie kladky k hrudníku
  Bicepsový zdvih na opierke
  Benchpres úzkym úchopom
  Zdvíhanie ramien s veľkou činkou
 • 7. deň
  Cvičenie
  Voľný deň

Kategórie