Novinky blogu

 • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
 • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
 • Začnite behať pre svoje fyzické a... Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Tajný tréningový kód FST-7

Tréningový plán FST-7 nie je obyčajný. Jay Cutler zrejme aj vďaka tréningu s kódovým označením FST-7 dokázal prepísať históriu a ako prvý získal titul Mr. Olympia po tom, ako ho stratil. V neuveriteľnej forme. A my dnes FST-7 tréning prinášame optimalizovaný pre každého. Skúste, aké je to cvičiť tréning FST-7 tak ako skutoční šampióni!Viac detailov

AddThis Social Bookmark Button

Tréningový plán FST-7 alias tréningový plán Jaya Cutlera, ktorý s ním vyhral Olympiu. Čo všetko prináša takýto tréningový plán pre zmohutnenie?


Tréningový plán kulturistov s kódovým označením FST 7 je pre mnohých záhadou. Na internete môžete síce nájsť tréningové plány podľa kulturistov, ale ako ich aplikovať pre bežných cvičencov? V latinčine sa ako fascia označuje páska, popruh, bandáž alebo obväz tzn. všetko je to materiál, ktorý fixuje, obmotáva, sťahuje. Rôzne typy fascie sú však aj v našom tele(rozoznávame tri základné typy) a s rozvojom svalovej hmoty má do činenia tzv. hlboká fascia - v podstate by sa dala definovať ako zväzky hustých vláken spojivového tkaniva, ktoré obaľujú svaly, kosti, nervy a krvné riečište ľudského tela a jej hrúbka a tuhosť závisí predovšetkým od hustoty kolagénových vlákien. 


Ak si predstavíme fasciu ako pevný obal svalov, tento obal je v podstate limitujúci pre ich rast – ak je tento obal „voľnejší“, svaly majú dostatok priestoru pre rast, ak „tesnejší“ svaly rastú problematickejšie. Ale ak dokážete facsiu „roztiahnuť“, máte šancu na zisk svalovej hmoty gigantických rozmerov. Otázkou ale ostáva, ako zabezpečiť jej roztiahnutie? 

Ideálny spôsob, ako pôsobiť na fasciu je kvalitný tréningový plán. Vhodne zvolený tréning ako je náš FST-7 tak môže spôsobiť revolúciu vo svalových prírastkoch. FST 7 je skratka názvu Fascial Strech Training a číslo 7 znamená počet sérií vykonávaných v poslednom cvičení na svalovú skupinu.

 

Výsledky pre tréningový plán FST-7?

Jay Cutler, Mark Alvisi, Dennis Wolf. To sú záruky kulturistov, ktorých tréningový plán na roztiahnutie fascie s kódom FST7 dostal na vrchol. Okrem toho? Desiatky spokojných zákazníkov, ktorí vyskúšali FST-7 tréningový plán a dosiahli nadpriemerné výsledky. Nie je to žiadna mágia - tvrdý tréning prinesie veľké svaly. My Vám pomôžeme nastaviť váhy a sledovať svoj pokrok. Automatický systém vždy prepočíta Vaše váhy a na každý tréning tak pôjdete s tým, že presne viete, koľko máte cvičiť. 


 

Tréningový plán si vygenerujte automaticky kliknutím na záložku tréning v hornej časti stránky.Pre vygenerovanie musíte byt zaregistrovaný. Registrácia je zadarmo a zaberie pár sekúnd.

Treningovy plan start
Ako začať? Pomôže Vám rýchly sprievodca.

  FST 7

  Pre absolvovanie tréningu a využitie všetkých funkcií portálu mybodymanager.sk je potrebná registrácia a prihlásenie.
 • 1. deň
  Cvičenie
  Benchpres úzkym úchopom
  Kliky na lavici
  Francúzsky tlak v ľahu
  Drep s činkou
  Predkopávanie
  Tlak s jednoručkami na šikmej lavici hlavou hore
  Rozpažovanie jednoručiek na šikmej lavici hlavou hore
  Tlak s jednoručkami na rovnej lavici
  Protismerné kladky
 • 2. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 3. deň
  Cvičenie
  Bicepsový zdvih s činkou
  Biceps s jednoručkami v sede
  Bicepsový zdvih na opierke
  Tlaky s jednoručkami nad hlavou
  Predpažovanie s jednoručnými činkami
  Upažovanie v predklone
  Zhyby na hrazde
  Veslovanie s tyčou
  Veslovanie na kladke v sede
 • 4. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 5. deň
  Cvičenie
  Zakopávanie v stoji
  Mrtvy ťah
  Predkopávanie
  Zdvíhanie ramien s jednoručkami
  Výpony v sede
  Príťahy k brade
 • 6. deň
  Cvičenie
  Box s vrecom
  Strečing
 • 7. deň
  Cvičenie
  Voľný deň

Kategórie