Novinky blogu

 • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
 • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
 • Začnite behať pre svoje fyzické a... Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Max OT - Brutálny tréning

Tréningový plán na objem s názvom MAX-OT. Taký je kód pre tréningový plán na naberanie, ktorého silu zaručene pocítite. A uvidíte aj v zrkadle. Naučte sa zásady pre budovanie vášho svalstva. Tento tréning funguje na každého. Nemáte skvelú muskulatúru od prírody? MAX-OT tréning Vám pomôže akcelerovať rast svalov a sily viac ako iné tréningové metódy. Svaly budú rásť, len ich musíte k tomu prinútiťViac detailov

AddThis Social Bookmark Button

Tréningový plán na objem je synonymum pre tréningový plán MAX-OT. Čo všetko v ňom nájdete?

Tréningový plán MAX-OT je unikátny v tom, že je vysoko efektívny. Len ťažko budete hľadať na internete niečo, čo zaberie viac. Každému. V tom je tento naberací tréning výnimočný. A ak k tomu pridáme výhodu, že Vám ho náš online tréner vygeneruje na mieru, máte v rukách cestu za svojim úspechom. Verte nám, iný tréningový plán na naberanie môže byť síce ešte o niečo lepší, tento však takmer stopercentne zaberie aj Vám.

 

Každý tréning v MAX-OT trvá len približne 30 až 40 minút. Trénujú sa len 1 alebo 2 svalové partie počas jednej tréningovej jednotky. Najťažšie série vychádzajú približne na 6 až 9 v danej svalovej partii. Konečne pokles v počte opakovaní - len 4 až 6 opakovaní, v závislosti od výdrže. Tento tréningový plán na naberanie myslí aj na prestávky, sú predĺžené na 2-3 minúty medzi sériami.

Tréning MAX-OT maximálne stimuluje svalové vlákna za veľmi krátku dobu. Tréning jednej svalovej skupiny je princíp, na ktorom je tréningový plán MAX-OT postavený. Tým vzniká priestor na kvalitný a rýchly rast svalovej hmoty. Efektivita je slovíčko, ktoré môžeme určite priradiť k MAX-OT tréningu!

 

Dôležité je to, že trénujeme zakaždým len 1 až 2 svalové partie, no poriadne pridáme na počte sérií. Tie sú ťažké a vyžadujú si príkladnú regeneráciu aj mimo tréningový proces. Dajte priestor kvalitnej strave, napríklad jedálničku, ktorý Vám zašleme ako i dostatku spánku. Váš objem neuveriteľne porastie.

V jednej sérii MAX-OT odcvičíte maximálne 6 opakovaní. Presne takú váhu si musíte naložiť. Alebo skôr minimálne 4. Tréning MAX-OT je náročný čo sa týka určovania správnych váh. Preto odporúčame náš tréningový generátor, ktorý Vám presne povie, aké váhy si máte naložiť.

 

Svaly nerastú počas posilňovania. Hlavný rast nastáva v období oddychu.

Krátkodobý odpočinok je medzi sériami, strednodobý odpočinok medzi cvikmi, rekuperácia medzi konkrétnymi svalovými partiami a periodická rekuperácia je medzi MAX-OT cyklami. Všetky štyri vďaka nám dodržíte, o to sa postaráme!

 

Tréningový plán si vygenerujte automaticky kliknutím na záložku tréning v hornej časti stránky.Pre vygenerovanie musíte byt zaregistrovaný. Registrácia je zadarmo a zaberie pár sekúnd.

Treningovy plan start

 

 

 


Ako začať? Pomôže Vám rýchly sprievodca.

  Max OT - Brutálny tréning

  Pre absolvovanie tréningu a využitie všetkých funkcií portálu mybodymanager.sk je potrebná registrácia a prihlásenie.
 • 1. deň
  Cvičenie
  Benchpres na rovnej lavici
  Tlak na šikmej lavici hlavou hore
  Kliky na lavici
  Rozpažovanie na rovnej lavici
 • 2. deň
  Cvičenie
  Drep s činkou
  Predkopávanie
  Zakopávanie v ľahu
  Výpony v stoji
 • 3. deň
  Cvičenie
  Biceps s jednoručkami v sede
  Bicepsový zdvih na opierke
  Príťahy k brade
  Tlak s činkou v sede
 • 4. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 5. deň
  Cvičenie
  Benchpres úzkym úchopom
  Francúzsky tlak v ľahu
  Skracovačky
  Tricepsová extenzia s lanom
 • 6. deň
  Cvičenie
  Sťahovanie kladky k hrudníku
  Sťahovanie kladky napnutými pažami
  Veslovanie jednoručkou v predklone
  Mrtvy ťah
 • 7. deň
  Cvičenie
  Voľný deň

Kategórie