Novinky blogu

 • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
 • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
 • Začnite behať pre svoje fyzické a... Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Tréningový plán - pyramída nadol tréningový systém

Tréningový plán pyramída nadol je starý a účinný spôsob, ako precvičovať rovnomerne celé svalstvo. V porovnaní s klasickou pyramídou je rýchlejší a kvalitna precítenia svalov počas cvikov je porovnateľná. Tento tréning pyramída nadol odporúčame v prípade, ak chcete zmeniť zabehnutú rutinu v posilňovni a šokovať svaly. Plán Vám prinášame spolu s možnosťou zostavenia tréningu na mieru.Viac detailov

AddThis Social Bookmark Button

Tréningový plán na objem alias tréningový plán pyramída nadol. V čom je unikátny tréningový system s označením "pyramída nadol"?

 

V podstate ide o to, že počas tréningového procesu sa vynasnažíte telo šokovať. Namiesto klasickej pyramídy, pri ktorej váhy v každej sérii rastú, budete váhy uberať. Prišiel čas zmeniť Vašu rutinu, na ktorú si telo zvykol a vyskúšať náš tréningový plán pyramída nadol!

 

Prestavte si, že v klasickom tréningu vykonáte so 100 kg činkou 8 presných opakovaní. Pri klasickom tréningu by ste azda šli vyššie na úkor počtu opakovaní. A niekedy aj techniky. Pri tomto tréningu však v následujúcej sérii záťaž zredukujete a urobíte viac. Napríklad na 90 kg, pričom opakovaní už bude 10 namiesto 8. A takto postupne klesáte až na hmotnosť samotnej tyče. Presný počet sérii a váhy Vám vygeneruje náš online tréner!

 

Spomínaný princíp uplatňuje klasický tréning pyramídou nadol. V čom je ale iný ten špeciálny a prečo je vôbec špeciálny? Rozhodne účinnejšia je odnož Heavy Duty, pri ktorej sa zachováva princíp redukcie váh v sériach. Rozdielna je však intenzita. Až rozhodujúca.

 

Opäť máme naloženú činku, opäť 100 kg. Váha je ilustračná, presné číslo Vám na základe maxima vypočíta náš tréningový generátor. Dôležité je, či dokážete vykonať technicky správne aspoň 6 až 8 opakovaní s danou záťažou. Záťaž sa redukuje až na minimu, kedy séria končí počtom opakovaní: kým vládzete. Po tejto sérii príde šialené napumpovanie svalov. Ak ste ho, samozrejme, necítili už pri prvom zredukovaní váh!

 

Výhodou tohto systému je vysoká efektivita a účinnosť. Kvalitné precítenie svalstva a jeho zaťaženie naozaj na maximum. Jedinečný impulz pre rast svalových vlákien a získanie kvalitnej svalovej hmoty. A teraz na mieru od nás!

 

Tréningový plán si vygenerujte automaticky kliknutím na záložku tréning v hornej časti stránky.Pre vygenerovanie musíte byt zaregistrovaný. Registrácia je zadarmo a zaberie pár sekúnd.

Treningovy plan start

 

 

 

Ako začať? Pomôže Vám rýchly sprievodca.

  Pyramída dole trening

  Pre absolvovanie tréningu a využitie všetkých funkcií portálu mybodymanager.sk je potrebná registrácia a prihlásenie.
 • 1. deň
  Cvičenie
  Tlak s jednoručkami na šikmej lavici hlavou hore
  Benchpres na rovnej lavici
  Tricepsová extenzia s lanom
  Francúzsky tlak v ľahu
  Tlak s jednoručkami hlavou dole
 • 2. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 3. deň
  Cvičenie
  Zhyby na hrazde
  Mrtvy ťah
  Bicepsový zdvih na opierke
  Sťahovanie kladky k hrudníku
  Bicepsový zdvih s činkou
 • 4. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 5. deň
  Cvičenie
  Skracovačky
  Drep s činkou
  Príťahy k brade
  Výpony v stoji
  Zdvíhanie ramien s jednoručkami
 • 6. deň
  Cvičenie
  Bicyklovanie
 • 7. deň
  Cvičenie
  Voľný deň

Kategórie