Novinky blogu

 • Ako si vybrať kvalitný proteín?   Užívate Proteín? Určite by ste naň nemali zabúdať proteín je základnou stavebnou látkou svalovej hmoty. Je vhodný aj pri redukčných...
 • Best of s Top Of Alebo inak. Pôvodne tu mal byť článok v ktorom som chcel poradiť peckovú muziku na workout.Chcel som vedieť čo je trendy a ma hype a ako to...
 • Začnite behať pre svoje fyzické a... Ak chcete získať motiváciu pre beh, ste na správnom mieste. Poznáte všetky výhody behu? Viete prečo ľudia behajú? Zoznámte sa so všetkými...
zobraz všetko

Jednoduchý a maximálne účinný tréning počas zimy!

Áno, blížia sa Vianoce a čas prejedania. Rysovať sa bude od februára? Kdeže! Tie najlepšie telá vznikajú v zime, aby bol dostatok času doladiť detaily. Poď do kondície s nami už teraz a garantujeme ti, že v letná rysovačka bude lahoda. Nepremárni zimný čas prejedaním a strácaním kondície. 
Viac detailov

AddThis Social Bookmark Button

Začať treba pekne zostra a celú zimu si kondíciu strážiť. Máme pravdu? Posúďte sami, koľkokrát ste si povedali, že chudnúť do leta začnete od nového roku. Alebo od februára. Či apríla? A koľko krát sa vám to podarilo? Tu je odpoveď na to, prečo začať makať na svojom chráme už na začiatku zimy!

Do formy
Budeme klásť dôraz na kondíciu a kardioA to v maximálnej možnej miere. Len tak budete pripravení na to nabrať svalovú hmotu a zachovať jej kvalitu. Žiadne tuky nabalené cez vianoce – aj pri stromčeku sa budete cítiť fit! Tréning je veľmi jednoduchý a zahŕňa návštevu posilňovne len 1x za týždeň. Naopak, kladie dôraz na fyzickú kondíciu a pripravenosť.


Nikomu nie je príjemné v zime ledva vyjsť schody. Tri vsrtvy oblečenia, poznáte to sami. Tak prečo nevybiť pot už doma a nechať telu priestor na prirodzenú termoreguláciu? Budete sa cítiť lepšie a doslova a do písmena – aj okolie vás bude cítiť lepšie. Nebuďte klasický prípad zimného skladu tukov a nezdravého jedla.

posilovanie


To, že telo priamo nevidno na kúpalisko predsa neznamená, že ho máte nechať tak tvrdo spadnúť. Dosť bolo rečí, poďte s nami trénovať tento skvelý udržovací tréning, po ktorom bude letné rysovanie a chudnutie oveľa príjemnejšie. 

  Movember

  Pre absolvovanie tréningu a využitie všetkých funkcií portálu mybodymanager.sk je potrebná registrácia a prihlásenie.
 • 1. deň
  Cvičenie
  Drep
  Kliky
  Skracovačky
  Bicyklovanie
 • 2. deň
  Cvičenie
  Bicyklovanie
  Skracovačky
 • 3. deň
  Cvičenie
  Kliky
  Francúzsky tlak v ľahu
  Bicepsový zdvih s činkou
  Tricepsová extenzia s lanom
  Kladivové zdvihy
 • 4. deň
  Cvičenie
  Voľný deň
 • 5. deň
  Cvičenie
  Zhyby na hrazde
  Kliky
  Tlaky s jednoručkami nad hlavou
  Mrtvy ťah
 • 6. deň
  Cvičenie
  Bicyklovanie
  Skracovačky
  Drep
 • 7. deň
  Cvičenie
  Kliky
  Zhyby na hrazde
  Drep
  Bicyklovanie

Kategórie